Frezer CNC

Treść ogłoszenia

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy operatorów frezarek CNC, posiadających doświadczenie w pracy ze sterownikami: Fanuc, Mazatrol, Heidenhain, Sinumeric lub Iso.

Miejsce pracy: Reuver lub Harde

Obowiązki:
• praca z frezarkami CNC
• rozwiązywanie problemów związanych z pracą maszyn
• utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym
• zgłaszanie usterek

Oferujemy:
• wynagrodzenie od 500€ netto/tydzień (po odtrąceniach za mieszkanie i ubezpieczenie)
• mieszkanie (1-osobowe pokoje)
• ubezpieczenie
• pomoc koordynatorów

Wymagania:
• doświadczenie w obsłudze frezarek CNC ze sterownikami: Fanuc, Mazatrol, Heidenhain, Sinumeric lub Iso
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• własny samochód będzie atutem

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą ,,Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych
do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych dla Grupy
Covebo Accent (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych
Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
na adres a.grabowski@covebo.pl z dopiskiem "Frezer CNC".

  • Data publikacji: 2018-06-13 08:18:23
  • Imię kontaktowe: Covebo
  • 47 x wyświetlone