Operator robota spawalniczego - 510€

Treść ogłoszenia

Agencja Zatrudnienia Covebo dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osoby do pracy w charakterze operatora robota spawalniczego.

Miejsce pracy: Venray

Zakres obowiązków:
- obsługa robota spawalniczego
- spawanie metodą TIG 141 (dodatkowo)
- praca ze stalą nierdzewną i aluminium
- praca z rysunkiem technicznym
- kontrola wytwarzanych detali

Oferujemy:
- 510€ netto/tydzień (po odtrąceniach za mieszkanie i ubezpieczenie)
- tygodniowe wypłaty
- mieszkanie - 1 osobowe pokoje
- ubezpieczenie
- pomoc koordynatora na miejscu

Wymagamy:
- doświadczenia w obsłudze robota spawalniczego
- podstawowej znajomości techniki spawania metodą TIG 141
- umiejętności czytania rysunku technicznego
- komunikatywnej znajomości j. angielskiego
- mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą ,,Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych
do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych dla Grupy
Covebo Accent (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych
Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
na adres a.grabowski@covebo.pl z dopiskiem „ROBOT SPAWALNICZY”.

  • Data publikacji: 2018-06-13 08:18:35
  • Imię kontaktowe: Covebo
  • Miejscowość: Venray
  • 27 x wyświetlone
  • Cena: 510€