Operator robota spawalniczego (do przyuczenia) - 500€

Treść ogłoszenia

Agencja Zatrudnienia Covebo dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osoby do pracy w charakterze operatora robota spawalniczego (do przyuczenia).

Opis stanowiska:
- obsługa robota spawalniczego
- praca z rysunkiem technicznym
- kontrola wytwarzanych detali

Wymagamy:
- minimalnego doświadczenia lub kursu w zakresie spawalnictwa lub obsługi maszyn (zapewniamy 4- tygodniowe przyuczenie)
- gotowość pracy z bardzo dużymi detalami
- podstawowej znajomości technik spawania - mile wiadziana
- umiejętności czytania rysunku technicznego
- komunikatywnej znajomości j. NIEMIECKIEGO - warunek konieczny
- mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód

Oferujemy:
- 500€ netto/tydzień (40h) już po odtrąceniach za mieszkanie i ubezpieczenie
- tygodniowe wypłaty
- mieszkanie - 1 osobowe pokoje
- ubezpieczenie
- pomoc koordynatora na miejscu
- kartę na paliwo o wartości 420 zł ORLEN
poleć nam swojego znajomego o podobnym profilu, a otrzymasz 100 euro
netto, gdy ten przepracuje dla nas 160 godzin, a kolejne 100 euro po 400
godzinach prac

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą ,,Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych
do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych dla Grupy
Covebo Accent (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych
Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
" na adres a.grabowski@covebo.pl z dopiskiem "Robot".

  • Data publikacji: 2018-09-25 22:32:32
  • Imię kontaktowe: Covebo
  • Miejscowość: Roermond
  • 240 x wyświetlone
  • Cena: 500€