POSZUKUJEMY OPERATORÓW GIĘTAREK STEROWANYCH KOMPUTEROWO

Treść ogłoszenia

Praca w zbrojarni przy wyginaniu drutów różnej grubości do szkieletów zbrojeń

Wynagrodzenie – 11,64€ brutto + 20% dodatku zmianowego

Wymagania:
- doświadczenie na tym lub podobnym stanowisku
- dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
- zaangażowanie w obowiązki

Lokalizacja: Hoogeveen

Oferujemy:
- wynagrodzenie 11,64€ brutto + 20% dodatku zmianowego
- praca 3 zmianowa
- stała stabilna praca
- co tygodniowe wypłaty €400 netto/40h po potrąceniu kosztów (nocna zmiana €400 netto/30h po potrąceniu kosztów)
- możliwa praca w soboty płatne 150% (nadgodziny można wymieniąć na płatyny urlop)
- zapewniamy mieszkania służbwe w pełni wyposażone €85/tydzień pokoje jedno lub dwuosobowe

- zapewniamy samochów służbowy w razie potrzeby bez kosztów lub zwrot
kosztów dojazdu 0,19€ za km jeżeli odległość jest nie wielka
udostępniamy rower
- ubezpieczenie zdrowotne €22/tydzień

Proszę o kontakt udzielę więcej informacji

Zainteresowane osoby proszę o wysyłanie CV w tytule wpisując nazwę stanowiska pracy.

Kontakt adrian@karierawholandii.pl lub +48 600 134 877

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami

  • Data publikacji: 2019-09-17 13:07:58
  • Imię kontaktowe: Adrian
  • Miejscowość: Holandia
  • 101 x wyświetlone