Praca w magazynie spożywczym / Orderpicking

Treść ogłoszenia

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.

Praca w magazynie spożywczym

Miejsce pracy: Alkmaar w Holandii (zapewniamy zakwaterowanie)

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zamówień
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki
  • Pakowanie produktów
  • Sortowanie produktów
  • Etykietowanie towarów
  • Układanie towaru na paletach
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagamy:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Zaangażowania w wykonywane obowiązki.
  • Mile widziane prawo jazdy kat.B.

Gwarantujemy:

  • Cotygodniowe, regularne wypłaty.
  • Pomoc koordynatora w dopełnieniu wszelkich formalności.
  • Dojazdy do pracy (rower lub samochód firmowy).
  • Zakwaterowania zgodne z certyfikatem SNF (na miejscu wi-fi!).
  • Ubezpieczenie.
  • Możliwość współpracy na długi okres czasu.
  • Organizację przejazdu do Holandii.
  • Dodatkowo! Nie wymagamy doświadczenia (może to być nawet Twoja pierwsza praca!)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

dagmara.gora@flexcraft.pl

badz droga telefoniczną:

0048 515 041 849

  • Data publikacji: 2019-09-08 20:16:20
  • Imię kontaktowe: Dagmara
  • 17 x wyświetlone