Praca w przetwórstwie mięsnym w Holandii

Treść ogłoszenia

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.

KRAZ 273

Miejsce pracy: Scherpenzeel, Boxtel, Groenlo, Valkenswaard.

Praca w sektorze produkcji mięs!

Zakres obowiązków:

- Pakowanie produktów mięsnych w folię, a następnie do pudełek.
- Sortowanie produktów mięsnych wg barwy i masy
- Czyszczenie skrzynek i układanie na paletach
- Układanie skrzynek z produktami mięsnymi na paletach
- Czyszczenie natryskowe skrzynek wodą ze strumienia wysokociśnieniowego
- Układanie produktów mięsnych w plastikowych foliach do skrzynek
- Wkładanie produktów mięsnych do maszyny/na taśmę produkcyjną
- Wieszanie solonych produktów mięsnych na haczyki i wywóz do wędzarni

Stawki:

Dla osoby powyżej 22 roku życia:
10,36 brutto+dodatek wakacyjny 8%

Dla osoby w wieku 21 lat:
8,81 euro/h brutto
+dodatek wakacyjny 8%

+ dodatki zmianowe, weekendowe i za nadgodziny

Gwarantujemy:

  • Cotygodniowe, regularne wypłaty.
  • Pomoc koordynatora w dopełnieniu wszelkich formalności.
  • Dojazdy do pracy (rower lub samochód firmowy).
  • Zakwaterowania zgodne z certyfikatem SNF (na miejscu wi-fi!).
  • Ubezpieczenie.
  • Możliwość współpracy na długi okres czasu.
  • Organizację przejazdu do Holandii.
  • Możliwość zatrudnienia na polską umowę!
  • Możliwa organizacja przejazdu kredytowanego!
  • Dodatkowo! Nie wymagamy doświadczenia (może to być nawet Twoja pierwsza praca!)

Mile widziane prawo jazdy kat. B i znajomość języka angielskiego, ale nie jest to warunek konieczny!

Nie interesuje Cię praca w przetwórstwie mięsnym? Znajdziemy dla Ciebie coś innego! Jesteśmy prężnie działającą Agencją zatrudnienia! Dysponujemy różnymi ofertami pracy np. w ogrodnictwie, na produkcji, w magazynach i wiele innych.

Rekrutujemy pracowników na terenie Polski i Holandii!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy:

dagmara.gora@flexcraft.pl

bądz telefonicznie:

+48 515 041 849

  • Data publikacji: 2019-09-08 20:15:41
  • Imię kontaktowe: Dagmara
  • 4 x wyświetlone