Pracownik w pralni przemysłowej

Treść ogłoszenia

Agencja Zatrudnienia Flexcraft to sprawdzona, rzetelna firma. Za nami są lata doświadczeń w organizowaniu pracy i pobytu w Holandii zainteresowanym zarobkowaniem za granicą. Możesz nam zaufać, współpracujemy tylko z pewnymi, uczciwymi firmami.
Szukasz stabilnej, dobrej pracy ?
Holandia to dobry wybór!

Miejsce pracy: Eindhoven, Holandia (zapewniamy zakwaterowanie)

Opis stanowiska:

  • sortowanie, składanie oraz maglowanie materiałów użytkowych
  • przygotowywanie czystych rzeczy do odesłania

Wymagania:

  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz znajomość j. angielskiego
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • terminowe i prawidłowe wykonywanie zadań w pracy

Oferujemy:

  • pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia
  • zakwaterowania zgodne z certyfikatem SNF (na miejscu wi-fi).
  • dojazdy do pracy (rower lub samochód firmowy)
  • organizację przejazdu do Holandii
  • wynagrodzenie zgodne z przepisami prawa holenderskiego (dodatki za pracę zmianową, w nadgodzinach, dni wolne itp.)
  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • stabilną praca na dłuższy okres czasu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

dagmara.gora@flexcraft.pl

badz kontakt telefoniczny:

515 041 849

  • Data publikacji: 2019-09-08 20:15:42
  • Imię kontaktowe: Dagmara
  • 11 x wyświetlone