Specjalista ds. obsługi Klienta z j. holenderskim

Treść ogłoszenia

Armatis-LC jest firmą francuską specjalizującą się w zarządzaniu relacjami z Klientem na odległość, działającą w Europie i Afryce Północnej. W ciągu ostatnich 25 lat działalności zdobyliśmy uznanie Klientów z różnych branż. Nasz dynamiczny rozwój oparty jest na czterech filarach: innowacyjność, dążenie do doskonałości, przywiązanie do różnorodności oraz zaangażowanie.

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy turystycznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Specjalisty ds. obsługi Klienta z językiem holenderskim lub flamandzkim – branża turystyczna
Miejsce pracy: Kraków

Jakie będą Twoje zadania?

• Telefoniczny kontakt z Klientami portalu turystycznego, zajmującego się rezerwacją miejsc noclegowych na całym świecie (odbieranie połączeń przychodzących w języku holenderskim lub flamandzkim),
• udzielanie informacji Klientom portalu na temat rezerwacji, dostępności miejsc noclegowych, dokonywania zmian w rezerwacjach itp.

W ramach współpracy z nami oferujemy:

• wynagrodzenie składające się z:
- stawki godzinowej wynoszącej od 45-50 zł brutto/h,
-atrakcyjnego systemu motywacyjnego,

• gwarantujemy atrakcyjny pakiet relokacyjny,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym,
• dofinansowanie do kart sportowych,
• możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej,
• profesjonalne szkolenie wstępne, dzięki któremu zdobędziesz wiedzę z zakresu obsługi Klienta - szkolenie trwa 10 dni roboczych,
• wsparcie merytoryczne lidera na każdym etapie współpracy,
• pracę w atmosferze wzajemnego poszanowania i wsparcia.

Co jest dla nas istotne?

• Znajomość języka holenderskiego lub flamandzkiego na poziomie min. C1,
• dobra znajomość obsługi komputera,
• dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin,
• komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z innymi ludźmi,
• doświadczenie w branży turystycznej będzie dodatkowym atutem.

Masz pytania? Skontaktuj się z Działem Rekrutacji:
• mailowo, praca.krakow@armatis-lc.com

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”

  • Data publikacji: 2018-05-08 10:09:34
  • Imię kontaktowe: Justyna
  • Miejscowość: Kraków
  • 259 x wyświetlone