Tokarz/Frezer - 500€ netto/40h - 500€

Treść ogłoszenia

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy osoby do pracy na tokarce/frezarce konwencjonalnej.

Obowiązki:
- obsługa tokarki konwencjonalnej
- wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym
- kontrola jakości wytwarzanych elementów

Oferujemy:
- wynagrodzenie 500 euro netto/40 godzin (po odciągnięciach za mieszkanie i ubezpieczenie)
- pomoc koordynatorów
- zakwaterowanie (1- osobowe pokoje)
- ubezpieczenie
poleć nam swojego znajomego o podobnym profilu, a otrzymasz 100 euro
netto, gdy ten przepracuje dla nas 160 godzin, a kolejne 100 euro po 400
godzinach prac

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na tokarce konwencjonalnej
- znajomość rysunku technicznego
- umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
- znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
- prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód będzie dodatkowym atutem

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą ,,Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych
do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych dla Grupy
Covebo Accent (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych
Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
na adres a.grabowski@covebo.pl z dopiskiem "Tokarz/Frezer".

  • Data publikacji: 2018-08-07 03:21:09
  • Imię kontaktowe: Covebo
  • Miejscowość: Lelystad
  • 18 x wyświetlone
  • Cena: 500€